Ulov si svého politika.

29.09.2022

Zastavím zdražování! Dostaneme více zubařů do města. Ostraváci budou slyšet v Praze! Líšeň first. Neměnit co funguje, znovu senátorem. S těma cenama se zbláznili. Vysoká škola života nestačí. Máte právo žít. Výlet mimo realitu.

Nasrat, nasrat, nasrat! Vopruz pohybovat se venku v období voleb. Kdyby to šlo, raději zavřu oči a jedu po paměti. Tak zatnu zuby a valím dál.

Zastavíme zdražování. Hmmm to by se mi fakt líbilo, protože to je masakr. Jako úplně si nejsem jistý, že bych tohle měl věřit týpkovi, který po deseti letech v profesionální politice neumí ani správně vhodit volební lístek do urny. A to ještě slibuje, dostupnost škol a školek pro všechny děti. No to jsem zvědavý, jak to chce udělat. V předchozích letech se ze školek staly, knihovny, večerky, kadeřnictví a opravny obuvi. I když ty už taky ne, protože nám doporučují v masívních reklamách, kde holky s holkama a kluci s klukama, že si máme raději koupit botky nové.

Dostaneme více zubařů do města. No tak to je fakt mňamka. Jakože budou lovit čerstvé absolventy, když budou odcházet z promoce? A přitom jim vysvětlovat, že život v maloměstě bez kultury a sportovního vyžití je lepší než Praze? No tak to jooo. Přeju úspěšný lov.

Ostraváci budou slyšet v Praze? S podpisem Chucka Norrise a fotkou vytlemeného Paroubka? Oujeee. To tam snad vylepil někdo, kdo ho chtěl znemožnit, jinak to není možné.

Neměnit co funguje? V té rychlosti jsem nepostřehl ani jméno kandidáta, ani stranu, za kterou se tlačí do senátu. Jediné co jsem postřehl, bylo, že už v senátu sedí a nechce se vrátit zpět mezi obyčejný plebs.

Výlet mimo realitu. Eee to bylo co za stranu? Jo vlastně. To bylo nejlepší. Pozvánka na výstavu dinosaurů v Olympii. To vlastně zapadá.

Blížící se volby dělají i ze slušných lidí pokrytce. Myslím, že celorepublikové heslo tohoto roku by mělo znít, Adoptuj si svého politika. Je zajímavý pohled na lidi, kteří se pohybují tam nahoře, protože většina z nich po čase přestává přijímat všechny rady kromě těch, které je přesvědčují o jejich výjimečnosti.

Já bych to třeba viděl tak, že místo keců, kterým nemůže snad nikdo soudný věřit, by kandidáti měli ukázat, co opravdu umí. V čem jsou jedineční. Jaké mají mimořádné schopnosti. Já se například dotknu špičkou jazyka nosu. Kdo jiný to dokáže? No vlastně Janeček asi jo.

Když tak nad tím přemýšlím, není to vůbec špatný nápad. Podnikání dopadlo tragicky, makat osm hodin denně se mi fakt nechce, to si myslím, že mám na víc. Prostě v životě není spravedlnost a je mi jasné, že každý konec je špatný. Ale přes to. Jdu do toho.

První úkol je vymyslet název mé vlastní strany. Musí znít jasně, srozumitelně a dynamicky. Vždyť i nepravděpodobné se může stát možným.

"Nechme se vlnou svobody nést, místo abychom se v ní topili."